LKS
   
 
  Terminarz
KL. B GR. II
 
Godzina   Termin  1 -   23  sierpień  2009 r.  - niedziela 
 
 11:00    Orkan Ligota Piękna       - Emprofit-Avia Ozorowice    0:0
 11:00    Malinka Malin             - Rosa Roscisławice          5:2
 11:00    Amesko Szczytkowice       - Błyskawica Szewce          0:2
 11:00    Sparta Wszemirów          - Zorza Pęgów                4:2
 11:00    Odra Uraz                 - Sybes Strupina             9:1
 11:00    Sparta Będkowo            - Sokół II Wielka Lipa       3:2
 
Pauza: Płomień Wisznia Mała.

Godzina   Termin  2 -   30  sierpień  2009 r.  - niedziela
 
 11:00    Sokół II Wielka Lipa      - Płomień Wisznia Mała       1:1
 11:00    Sybes Strupina            - Sparta Będkowo             0:4
 11:00    Zorza Pęgów               - Odra Uraz                  0:3
 11:00    Błyskawica Szewce         - Sparta Wszemirów           5:0
 11:00    Rosa Roscisławice         - Amesko Szczytkowice        1:1
 11:00    Orkan Ligota Piękna       - Malinka Malin              0:5
 
Pauza: Avia Ozorowice.

Godzina   Termin  3 -   6  wrzesień  2009 r.  - niedziela 
 
 11:00    Malinka Malin             - Emprofit-Avia Ozorowice    1:3
 11:00    Amesko Szczytkowice       - Orkan Ligota Piękna        1:2
 11:00    Sparta Wszemirów          - Rosa Roscisławice          1:4
 11:00    Odra Uraz                 - Błyskawica Szewce          0:1
 11:00    Sparta Będkowo            - Zorza Pęgów                2:3
 11:00    Płomień Wisznia Mała      - Sybes Strupina             5:1
 
Pauza: Sokół II Wielka Lipa.

Godzina   Termin  4 -   13  wrzesień  2009 r.  - niedziela 
 
 11:00    Emprofit-Avia Ozorowice   - Sokół II Wielka Lipa       1:0
 11:00    Zorza Pęgów               - Płomień Wisznia Mała       0:0
 11:00    Błyskawica Szewce         - Sparta Będkowo             3:0
 11:00    Rosa Roscisławice         - Odra Uraz                  4:0
 11:00    Orkan Ligota Piękna       - Sparta Wszemirów           5:4
 11:00    Malinka Malin             - Amesko Szczytkowice        4:3
 
Pauza: LZS Strupina.

Godzina   Termin  5 -   20  wrzesień  2009 r.  - niedziela 
 
 11:00    Amesko Szczytkowice       - Emprofit-Avia Ozorowice     __:__
 11:00    Sparta Wszemirów          - Malinka Malin               __:__
 11:00    Odra Uraz                 - Orkan Ligota Piękna         __:__
 11:00    Sparta Będkowo            - Rosa Roscisławice           __:__
 11:00    Płomień Wisznia Mała      - Błyskawica Szewce           5:0
 11:00    Sokół II Wielka Lipa      - Sybes Strupina              __:__
 
Pauza: Zorza Pęgów.

Godzina   Termin  6 -   27  wrzesień  2009 r.  - niedziela 
 
 11:00    Emprofit-Avia Ozorowice   - Sybes Strupina              __:__
 11:00    Zorza Pęgów               - Sokół II Wielka Lipa        __:__
 11:00    Rosa Roscisławice         - Płomień Wisznia Mała        __:__
 11:00    Orkan Ligota Piękna       - Sparta Będkowo              __:__
 11:00    Malinka Malin             - Odra Uraz                   __:__
 11:00    Amesko Szczytkowice       - Sparta Wszemirów            __:__
 
Pauza: Błyskawica Szewce.

 Godzina   Termin  7 -   4  pazdziernik  2009 r.  - niedziela 
 
 11:00    Sparta Wszemirów          - Emprofit-Avia Ozorowice     __:__
 11:00    Odra Uraz                 - Amesko Szczytkowice         __:__
 11:00    Sparta Będkowo            - Malinka Malin               __:__
 11:00    Płomień Wisznia Mała      - Orkan Ligota Piękna         __:__
 11:00    Sokół II Wielka Lipa      - Błyskawica Szewce           __:__
 11:00    Sybes Strupina            - Zorza Pęgów                 __:__
 
Pauza: Rosa Rościsławice.

 Godzina   Termin  8 -   11  pazdziernik  2009 r.  - niedziela 
 
 11:00    Emprofit-Avia Ozorowice    - Zorza Pęgów                __:__
 11:00    Błyskawica Szewce          - Sybes Strupina             __:__
 11:00    Rosa Roscisławice          - Sokół II Wielka Lipa       __:__
 11:00    Malinka Malin              - Płomień Wisznia Mała       __:__
 11:00    Amesko Szczytkowice        - Sparta Będkowo             __:__
 11:00    Sparta Wszemirów           - Odra Uraz                  __:__
 
Pauza: Orkan Ligota Piękna.

Godzina   Termin  9 -   18  pazdziernik  2009 r.  - niedziela 
 
 11:00    Odra Uraz                  - Emprofit-Avia Ozorowice    __:__
 11:00    Sparta Będkowo             - Sparta Wszemirów           __:__
 11:00    Płomień Wisznia Mała       - Amesko Szczytkowice        __:__
 11:00    Sokół II Wielka Lipa       - Orkan Ligota Piękna        __:__
 11:00    Sybes Strupina             - Rosa Roscisławice          __:__
 11:00    Zorza Pęgów                - Błyskawica Szewce          __:__
 
Pauza: Malinka Malin.

Godzina   Termin 10 -   25  pazdziernik  2009 r.  - niedziela 
 
 11:00    Emprofit-Avia Ozorowice    - Błyskawica Szewce          __:__
 11:00    Rosa Roscisławice          - Zorza Pęgów                __:__
 11:00    Orkan Ligota Piękna        - Sybes Strupina             __:__
 11:00    Malinka Malin              - Sokół II Wielka Lipa       __:__
 11:00    Sparta Wszemirów           - Płomień Wisznia Mała       __:__
 11:00    Odra Uraz                  - Sparta Będkowo             __:__
 
Pauza: Amesko Szczytkowice. 

 Godzina   Termin 11 -   8  listopad  2009 r.  - niedziela 
 
 10:00    Sparta Będkowo             - Emprofit-Avia Ozorowice    __:__
 10:00    Płomień Wisznia Mała       - Odra Uraz                  __:__
 10:00    Sokół II Wielka Lipa       - Amesko Szczytkowice        __:__
 10:00    Sybes Strupina             - Malinka Malin              __:__
 10:00    Zorza Pęgów                - Orkan Ligota Piękna        __:__
 10:00    Błyskawica Szewce          - Rosa Roscisławice          __:__
 
Pauza: Sparta Wszemirów.

Godzina   Termin 12 -   15  listopad  2009 r.  - niedziela 
 
 10:00    Emprofit-Avia Ozorowice    - Rosa Roscisławice          __:__
 10:00    Orkan Ligota Piękna        - Błyskawica Szewce          __:__
 10:00    Malinka Malin              - Zorza Pęgów                __:__
 10:00    Amesko Szczytkowice        - Sybes Strupina             __:__
 10:00    Sparta Wszemirów           - Sokół II Wielka Lipa       __:__
 10:00    Sparta Będkowo             - Płomień Wisznia Mała       __:__
 
Pauza: Odra Uraz.

Godzina   Termin 13 -   22  listopad  2009 r.  - niedziela 
 
 10:00    Płomień Wisznia Mała       - Emprofit-Avia Ozorowice    __:__
 10:00    Sokół II Wielka Lipa       - Odra Uraz                  __:__
 10:00    Sybes Strupina             - Sparta Wszemirów           __:__
 10:00    Zorza Pęgów                - Amesko Szczytkowice        __:__
 10:00    Błyskawica Szewce          - Malinka Malin              __:__
 10:00    Rosa Roscisławice          - Orkan Ligota Piękna        __:__
 

Pauza: Sparta Będkowo.

Zegar
 
Reklama
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (4 wejścia)
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=